GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Relief 5304367
nr 530 4367
Relief
Porslin, höjd: 34 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 juni 2008
kl 17:27:54
700 kr
950 kr
1.000 kr
Relief
nr 530 4367
Relief
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 16 juni 2008 |